Dr. Bronner's Love Set Red
Wszystkie ulubione produkty
WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Opis
Zestaw ten łączy wszystkie ulubione produkty pielęgnacyjne, które są zapakowane w ładną torbę sprawiedliwego handlu wykonaną z bawełny organicznej. Zapachy takie jak kwiat wiśni, lawenda i róża rozpieszczają kobiece zmysły, a ciało jest delikatnie czyszczone i pielęgnowane.
Zestaw zawiera:
- Naturalne mydło 18-w-1: Kompozycja organicznych olejków kokosowych, oliwek, z ziaren palmowych, konopi i olejków jojoba jest uszlachetniona cudownym aromatem kwiatu wiśni i rozpieszcza ciało, umysł i zmysły.
- Różane mydło w kostce: To mydło delikatnie uwalnia ciało z zanieczyszczeń i odżywia je za pomocą cennych olejków. Jednocześnie przyjemny zapach róż otula zmysły.
- Spray do higieny rąk: Dzięki temu sprayowi ręce są optymalnie chronione przed bakteriami, zarazkami, grzybami lub wirusami w każdej chwili. Spray z możliwością wielokrotnego zamykania pasuje również do każdego bagażu.
- Balsam do ust: Dzięki tej pielęgnacji warg szybko budzi się mrowienie. Połączenie wysokiej jakości olejków odżywia i regeneruje delikatne usta, a cudowny zapach wywołuje uczucie dobrego samopoczucia.
- Torbę Fairtrade z bawełny organicznej: Wszystkie produkty są pakowane w ładną torbę wykonaną z bawełny organicznej. Idealny również na prezent.
Uwaga:
- Używaj biocydów ostrożnie.
- Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem.
Marka: | Dr. Bronner's |
---|
Możliwe zastosowania mydła 18w1
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's Love Set Red
5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
---|---|---|---|
4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja